Strona główna bloga Copywriting
Lifestyle
Planowanie
Rozwój
Facebook

Praca dla pasji czy dla pasji praca?


28 styczeń, 2018 - Lifestyle, Rozwój

Kto nie marzyłby o zarabianiu istnych kokosów na realizowaniu swoich pasji, hobby czy choćby zainteresowań? Rzeczywistość często jednak rozmija się z tym, czego oczekujemy od tego co dostaliśmy na talerzu od losu. Jakaś mądra głowa powiedziała kiedyś, że "... znajdź w sobie pasję, potem zacznij na niej zarabiać i już nigdy nie będziesz musiał pracować". Ale czy w istocie tak to wygląda?

Optymalizacja treści pod kątem SEO


8 grudzień, 2017 - Copywriting

Content marketing ma aktualnie szczególnie dużą siłę przebicia, dlatego warto korzystać z jego dobrodziejstw. Jednakże nawet najlepszy tekst okaże się całkowicie zbędny, jeśli nikt go nie przeczyta.  W związku z tym przygotowując treści na bloga firmowego warto wziąć pod uwagę ich optymalizację pod kątem SEO. Zapewni to szansę dotarcia do szerszego grona odbiorców, a także pozyskać nowych klientów. Przygotowałam dla Ciebie krótki poradnik najważniejszych czynności, jakie warto podjąć przygotowując teksty.

Pozytywne i negatywne emocje a sprzedaż


5 grudzień, 2017 - Copywriting, Rozwój

Pierwsze pytanie każdego handlowca brzmi: „Jak sprzedać więcej?”. Moja odpowiedź? Obudź w sobie kobiecą naturę i zagraj wszystkim na emocjach, a ich uwiedziesz i zwiążesz ze sobą na długo. W sprzedaży jak na wojnie lub w małżeństwie – wszystkie chwyty są dozwolone. Racjonalne argumenty i ich rzetelne przedstawienie (cechy męskie) są jak najbardziej istotne i niezbędne by sprzedać produkt lub usługę. Ale jedno jest pewne – bez kobiecej emocjonalności się tu nie obędzie. Jak sprzedawać za pomocą emocji?

Bullet Journal – planer, który Cię uwiedzie!


1 grudzień, 2017 - Copywriting, Planowanie, Rozwój

Będąc aktywnym zawodowo nie sposób obyć się bez notesów, kalendarzy, planerów czy chociażby kolorowych karteczek mających pomóc nam ujarzmić codzienny chaos zadań. Dla wielu osób te metody nie są wystarczająco satysfakcjonujące czy pod względem funkcjonalności, czy też estetyki. Muszę przyznać - od lat zaliczałam się do tego grona. Ale odkryłam metodę, która zmieniła moją organizacyjną  codzienność, a przy okazji pozwala świetnie się bawić. Ciekawy? Zapraszam!